| Edy_Muscalu_1990 a întrebat:

Am luat de curand un iphone 3gs 32gb si nu-i merge wi-fi nu ma lasa sa ma conectez si nici camera dar el avuse niste poze inainte cu el.. (e luat la mana a 2 a ) daca mi-ati putea oferi un ajutor vas fi recunoscator cu o funda happy Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa-l duci la un service Vodafone, Orange ce iti este mai la indemana. Nu te complica sa-l deschizi sa umblii la el daca nu ai m-ai facut de astea, poti sa-l duci dracului de tot happy.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-l dai **.

| Edy_Muscalu_1990 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu poate fi resoftat si sa am o sansa sa mearga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Edy_Muscalu_1990):

Mai eu nu zic ca se poate sau ca nu se poate, chestia e ca nu ma pricep la partea tehnica in sine a unui telefon mobil. Daca as fi in locul tau m-as duce frumos la un service autorizat cum am mai spus, fara sa te complici, si ei iti vor da un verdict la starea actuala a telefonului. Poate e ceva de la soft, dar la fel de bine poate fi ceva si de la partea hardware, de aceea nu ma pronunt sa -ti dau un sfat la ce ar trebui sa faci in afara de sa-l duci la service. Un lucru nu ai specificat, cand l-ai cumparat prima zi au mers functiile alea si s-au dus in timp sau nu au mers de la inceput?

| Edy_Muscalu_1990 explică (pentru anonim_4396):

Faza este ca nu l-am cumparat am mai zis l-am luat la mana a doua el mi-a zis ca trebuie resoftat ca nu stiu ce i-a facut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Edy_Muscalu_1990):

Pai daca a zis ca trebuie resoftat atunci problema tine de sistemul lui de operare. Trebuie reinstalat, atata tot.