| Ghost99 a întrebat:

am o intrebare ce alege-ti Twitter sau Facebook? De ce?

Răspuns Câştigător
| FloriBla a răspuns:

De fapt Twitter e mult mai dezvoltat ca Facebook. Facebook a 'furat' hashtagul de la Twitter. Twitter e mult mai usor. Pe twitter nu e mama, tata, bunica, catelu, purcelul. Poti vdea stiri, noutati, din tara, din afara si chiar din orasul tau. E simplu, nu iti dai atatea date si e un mijloc comod de a urmari oamenii si organizatiile care te intereseaza. Twitter e subapreciat de romani doar pentru ca nu stiu sa il foloseasca.

9 răspunsuri:
| Dippa a răspuns:

Facebook...

| Rapidistu47 a răspuns:

Facebook!
Gasesti multi prieteni (sau persoane).
Poti vedea stiri din Romania si din afara romaniei.

| AleCSanDruCF a răspuns:

Facebook`ul e mult mai explicit ( mai pe intelesul tuturor ) de aia e numarul 1 in retele de socializare! Twitter`ul nu e prea dezvoltat, parca ar fi inca la stadiu de prototip, mai bine as sta pe Google + sau tumblr. Salut! Funda?

| 0x11111051 a răspuns:

Odnoklassniki si VK

Fiindca sunt cu mult mai bune.

Odnoklassniki cele mai superbe jocuri, si toti prietenii tai acolo

VK muzica, jocuri, filme, anime, seriale gratuite.

| Rakanishuu a răspuns:

Facebook.
Pe Twitter nu inteleg nimic...

| Danzell a răspuns:

Mesajele, mailul si apelul.

daca ar fi o situatie de viata si de moarte si as fi nevoit sa aleg intre ele, mai bine as muri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata si tu sa legi doua cuvinte scrise corect gramatical.

| Intebarisiraspunsuri a răspuns (pentru AleCSanDruCF):

Adevarat!

| 33stefy21 a răspuns:

Facebook