| CadavrulVesel a întrebat:

Am o problema cu pc-ul meu cand il deschid imi apare o eraore sqlite3. dll ce trebuie sa fac ca sa nu imi mai apara funda happy

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Vezi daca te ajuta si daca problema e legata de antivirusul BitDefender. http://varadinet-itro.blogspot.com/......ositi.html

5 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Sqlite da eroare de obicei cand ai virusi in pc.
Io zic sa iti reinstalezi windows-ul si sa iti bagi un antivirus care isi face update la zi.

| Elektro a răspuns:

@alecx4music ba cand va aud cu reinstalatu virusilor si ca orice eroare e de la virus MOR! Si + ca daca e de la vreun virus(ceea ce nu cred 70%) NU SE REINSTALEAZA windowsul DECAT DACA E FATAL VIRUSUL!

| CadavrulVesel explică (pentru Elektro):

Salut mane am rezolvat cu asta mi-a dat un baiat un link si am rezolvat acum am alta problema

| JustCosmin a răspuns (pentru CadavrulVesel):

Care e problema care mai apare acum?

| CadavrulVesel explică (pentru JustCosmin):

Nu maiapare