| GabyBoss1 a întrebat:

am si eu o intrebare: De ce nu imi vine nici un mail?
ex: am facut un cont pe didact.ro si nu imi vine mailul il astemte de 2 zile ajutati-ma va rog

6 răspunsuri:
| alexblack00 a răspuns:

Fa-ti un alt id pe care sa primesti email`uri pentru ca asa am patit si eu nu primeam nici un email de pe nici un site si mi-am facut alt id si acum imi merge

| unucavoi a răspuns:

Salut, cauta la spam, mi sa mai intamplat si mie si acolo le-am gasit.

| GabyBoss1 explică (pentru alexblack00):

Pai tocmai pe noul id nu imi merge apropo nici pe cel nou

| GabyBoss1 explică (pentru unucavoi):

Nu imi intra nici in spam nici la cos in nimic nu imi intra

| unucavoi a răspuns (pentru GabyBoss1):

Salut, nu stiu ce sa zic mie mi se intamplase odata sa nu intre deloc la mail si am fost sfatuit sa sterg cooke-urile, incearca si asta

| GabyBoss1 explică (pentru unucavoi):

Degeaba