| Emmie a întrebat:

Am vazut pe youtube niste dansuri cu majorete. As vrea sa se faca si la noi in scoala asa ceva. Ce spuneti, sa le fac o sugestie profesorilor sa facem activitatea asta? Nu stiu daca e o idee prea buna, de felul meu sunt timda si sunt multe fete din clasa mea ma vor critica sad

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

E o idee buna, dar gandeste-te ca majoretele nu doar danseaza, sunt si niste gimnaste excelente. Tu vrei doar sa incurajati echipa scolii?

4 răspunsuri:
| Loredana123 a răspuns:

Ar fi o idee buna. daca stii sa dansezi si ve-ti exersa eu cred ca da vor exista si unele care te vor critica dar cu ocazia asta iti vei forma si o reputatie in scoala.

| Emmie explică (pentru BlueViP):

As vrea sa facem numai dansuri pentru ca nimeni din scoala mea nu stie sa faca gimnastica ca majoretele din america. De fapt numai una poate face spargatul. O.o, oricum la noi in scoala (sau nici macar in acest oras) nu s-a m-ai facut activitatii cu majorete. E un oras mic...

| BlueViP a răspuns (pentru Emmie):

De ce sa nu o faceti? Propune!

| Emmie explică (pentru Loredana123):

Sper ca fetele din clasa mea vor vrea desi ma indoiesc pentru ca sunt pe clasa a saptea si toata lumea prefera sa iasa la un suc cu prietenii decat sa faca miscare. Dar mai am colege talentate care fac dansuri, sper ca nu sunt ocupate pentru dansurile de majoreta. big grin