| CatyBaty a întrebat:

Am vrut sa stiu daca jocurile de pe Xbox 360 ( ex: Naruto Ultimate Ninja Storm 3) merg si pe Xbox One? !

3 răspunsuri:
| AndreiILB a răspuns:

Desigur dar poate un pic mai greu

| Evolution a răspuns:

rolling on the floor fiecare joc e facut pentru un anume tip de consola, daca versiunea aia de naruto e facuta si pentru xbox one trebuie sa ei special pentru xbox one, nu poti face un joc pe xbox 360 si sa mearga si pe alta consola

| WyndFTW a răspuns (pentru Evolution):

Nu neaparat jocurile de PS1 sunt compatibile cu PS2 si jocurile de PS2 sunt compatibile cu primele versiuni (Phat) de PS3...dar nu tin minte sa fi spus ceva de compatibilitatea intre console la E3 sau altundeva (eh. dupa primele 11 min din conferinta eu inca ma intrebam daca poti sa te joci pe ea.).

Ce este sigur este ca nu va fi Region Lockedwinking