| Animefan13 a întrebat:

As dori sa-mi raspundeti la cateva intrebari, daca va uitati la anime-uri:1.Ce anime va place cel mai mult?
2. Daca vreti sa imi recomandati un anime, de fapt mai multe, multe multe
si 3. ce genuri de anime va plac cel mai mult? (mie imi plac:horror, drama-adica final foarte trist, romantic dar si yaoi...). Cel mai complet raspuns primeste funda love struck

Răspuns Câştigător
| Chester1 a răspuns:

Buna! Sa incepem.
1.One piece/Naruto/Bleach/Dragon Ball (nu ma pot decide..pentru mine toate sunt pe locul 1)
2.- 5 centimeters per second(e foarte frumos acest anime..il recomand)
- One piece (gasesti de toate aventura, actiune, comedie.)
-Claymore
3. Pe primul loc ar fi. aventura dupa care comedia, actiunea, drama.

http://www.anime-planet.com/ in caz ca nu prea stii titluri de anime..aici poti gasi ce vrei tu! :)

2 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Singurul anime care mi-a placut era ceva de genu a no exorcist! nu mai stiu sigur

| Animefan13 explică (pentru Chester1):

Mersi love struck ...cum este 5 cm per second?