| m3looo a întrebat:

Cine se pricepe in photoshop sa faca imagini gif(adica miscatoare) sa-mi dea si mie o adresa de mess, skype. Vreau sa-mi fac o imagine gif pentru un forum al unui server de CS.Detalii prin PM.
Multumesc mult.
FUNDA

6 răspunsuri:
| Zoom_Laur_1990 a răspuns:

Salut, lucrez in photoshop de 5 ani, ma poti contacta pe mess: laurzoom@yahoo.com

| numerandom a răspuns:

Sunt aici dar am doar skype si fbwinking

| Silent3025 a răspuns:

Ce-ti trebuie photoshop pentru un amarat de gif miscator? intra aici: http://ezgif.com/maker Apesi butonul de rasfoire, si cauti in PC tau imaginile (trebuie cel putin 2 imagini ) apoi apesi pe Open din fereastra aia dupa ce selectezi imaginile respective, apoi apesi pe butonul upload o sa iti arate pozele alea bagate de tine, dedesubt unde scrie "Delay" bagi timpul, de la 1-la cat vrei tu, cu cat se apropie de 1 miscarea devine rapida iar cu cat se departeaza de 1 miscarea devine mai lenta (poti sa lasi cat scrie acolo 20). Cand e gata imaginea miscatoare gasesti dedesubt alte unelte sa maresti, sa tai, sa pui efecte,sa scrii, etc la sfarsit dupa ce faci imaginea cum iti place apesi pe patratica care scrie "SAVE". Sper sa te descurci, ca pe siteul ala se descurca sa-si faca gif si un copil de gradinita.

| m3looo explică (pentru numerandom):

Da-mi skype

| numerandom a răspuns:

Skype: knif3.gamer

| numerandom a răspuns (pentru m3looo):

Knif3.gamer