| Mus1k a întrebat:

Cum as putea sa imi fac si eu un forum dotat ca acesta : http://colorful-life.forumz.ro/? gazduiesc deja unul dar nu e tocmai ce imi doresc eu... vreau sa aiba imagini la subiecte si sa fie super. cine ma poate ajuta? daca e vreun expert CSS pe aici si ma ajuta sa fac noul forum promit ca ii dau grad. Ce grad >vrea.:

Multumesc. Astept raspuns urgent :X

10 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

Daca vrei domeniu. ro costa;)
pai forumuri care sa aiba imagine cum e acela nu prea exista
sunt mai mult. daca vrei fa-ti forum de pe www.forumgratuit.ro;)
daca nu iti place
atunci

3xforum.ro

sau daca nici asta atunci

myforum.ro

bft;)

| Mus1k explică:

Am frate forum deja www.black-wind.tk! Stiu ca, costa domeniu.ro. Si imagine ca acela exista / Am nevoie de ajutor pentru a avea afisarea si sincronizarea necesara.

| specialistul97 a răspuns:

Bine cauta in continuare rolling on the floor))) rolling on the floor daca nu vrei sa iei sfaturi de la un hacker, cauta singur. de ce ai mai pus intrebarea?: )) in fine laughing

| Mus1k explică:

Cum nu prea exista? il stiu pe acela de cand arata ca un nimic! scria sus "forum gratuit" si nu avea nimic special...

| Mus1k explică:

Si iti mai dau un forum : love-art.forumz.ro

si mai sunt multe altele. eu vreau sa stiu decat cum sa imi pun o imagine sub numele forumului.

| Barney a răspuns:

Este foarte simplu de realizat. Daca mai ai nevoie ti-l fac eu, chiar mai bun decat colorful-life.forumz.ro.

PS. Nu ti-l fac cu nu stiu ce prostii gen forumgratuit etc.

| 4nDr3e4Mercur a răspuns:

Am si eu un pic nevoie de ajutor la Forumul meu :http://metin2-postmetin2.myogame.net/ incerc sa pun Noi Graduri si nu stiu cum ma puteti ajuta va rog Multumesc Astept Raspuns Urgen

| Mus1k explică (pentru Barney):

Da,as mai avea nevoie, dar sunt curios cu ce program il faci/faceti

| floweray a răspuns:

Poti sa-ti faci o comunitate/Forum pe www.ucoz.ro si, pe langa Forum si Blog iti faci website, totul gratis. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana, 21 de module si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
(te inregistrezi ca si cum ai vrea sa faci un site, dupa care instalezi modulul Forum)
Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat