| S00K a întrebat:

Imi puteti da un videoclip cu toate trucurile de pe skate ( si cu denumirea lor)? Sau un site daca e nevoie.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Se inventează în fiecare zi trucuri noi deci e imposibil să fie la zi cu trucurile. Vezi aici: www.youtube.com/watch?v=f9RzoIFbXUs

| S00K explică (pentru OnuOnulică):

Da, dar eu voiam sa-mi zici si cum se numesc...gen trucul Ollie etc. happy la asta ma refeream...

| OnuOnulică a răspuns (pentru S00K):

Uite aici îți spune și numele și de asemenea face și truck-ul: www.youtube.com/watch?v=rF-jX7BdD70

| S00K explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc, dar daca imi dai si un video cu trucurile gen 50x50 pop... ( nu prea le stiu denumirile ), cele de pe bara. Iti dau FUNDA direct!