| Costin2202 a întrebat:

Incerc sa-mi aduc aminte numele unui joc cu masini pe android. Este cu o masina de fapt in trafic, trebuie sa apesi pe ecran pentru a accelera si obiectivul este sa faci un scor cat mai mare... ceva gen traffic racer. Stie cineva cum se numeste? FUNDA

4 răspunsuri:
| Lavvvo a răspuns:

Dr. draiving parca

| Ioscaa1 a răspuns:

Https://play.google.com/......ps/details
mai mult ca sigur asta este.Ptr ca ti-am dat si linkul jocului imi dai funda?

| Costin2202 explică (pentru Ioscaa1):

Imi pare rau dar am zis ceva in gen Traffic Racer ca pe asta il am deja. Multumesc pentru raspuns oricum.

| Costin2202 explică (pentru Lavvvo):

Nu este acesta dar multumesc pentru raspuns.