| a1473 a întrebat:

Joc farmerama. Cum pot sa fac mai repede mamudele?

Răspuns Câştigător
| RΔϟVAη a răspuns:

Din misiuni si o sa-ti dea la Arborele Intelepciunii 25 sau 15 pentru cateva stelute. Misiuni adica la cooperativa big grin Funda?

4 răspunsuri:
| Rŏllшау a răspuns:

Din misiuni la cooperativa la copacul intelepciunii si cand treci nivelul iti da 1 big grin. Bazeazate mai mult pe cooperativa.Eu joc si am experienta multa.Nivelul meu 70

| MariaBeatrice a răspuns:

Buna! Joc si eu farmerama si stiu cum poti face mm.
1. La un eveniment important se fac niste concursuri in forum la care se dau foarte multe mm dar trebuie sa fii activ prin forum. De exemplu era un concurs fulger si trebuia sa rasp ft repede la niste intrebarisi s-au castigat foarte multe mm( ex 150 mm)
2. Sun misuni la cooperativa care iti dau mm dar nu foarte multe. de exemplu 25 mm este rasplata maxima.
sper ca te-am ajutat.
Funda?

| PrundarDaniel a răspuns:

Trebuie sa faci misiunea de la cooperativa restaurant prima misiune in 30 min sa cultivi si sa iei 200 salata verde si primesti 10 mamudele

| Mariciuc_Marian_1998 a răspuns (pentru PrundarDaniel):

Trimite Primeşti: 735 Mamudele pe SMS pentru doar 1, 60 €!

Trimite doar: BIG 8860910

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 8860910!