| WiPi a întrebat:

ma joc dragon city de 2 saptamani, am nivel 26 dar nu stiu cum pot creea dragoni gen:

Pure Dragon

Legendary Dragon

Crystal Dragon

Mirror Dragon

Wind Dragon

Cool Fire Dragon

Soccer Dragon

Gummi Dragon

Mai am nevoie si de niste prieteni, sa ma ajute sa construiesc cladiri alea alea, cei care mai joaca, ii rog sa-si lase adresele de fb. De asemenea daca cineva stie niste trucuri/smecherii il rog sa posteze

10 răspunsuri:
| BencheaAdelin a răspuns:

Combina dragonii si vezi ce iese.

| Patrulescu_Alicia-Maria_1998 a răspuns:

Mirror= gummy+gummy
gummy=nenufar+laser

| Patrulescu_Alicia-Maria_1998 a răspuns:

Mirror= gummy+gummy
gummy=nenufar+laser
pure=alege 2 dragoni legenadari

| Adisor_Beles_1991 a răspuns:

Cool fire=laser+steluta de gheata
gummy=cactus+cerb

| Andrei_Stefanescu_1996 a răspuns:

Eu stiu ca cool fire se face din medieval+alpine sau din hot metal+alpine! Sper ca te-am ajutat!

| dendaniel a răspuns:

Eu l-am facut pe gummy acum 2 zile si mi-a iesit din Hot metal dragon +laser dragon= dragon gummy

| SimpluAndrei a răspuns (pentru dendaniel):

Pai gummy e si din natura si unde dracu e antura aici?

| dendaniel a răspuns (pentru SimpluAndrei):

Mai eu din asta l-am facut nu conteaza ok

| Marius076 a răspuns:

Soocer=alpine+vulcano

| RaRaZZ a răspuns:

Sal! Pure dragon se face din wind+crystal. Wind Dragon iese din soccer+cool fire dar fa mai multe combinatii ca o sati iasa.Gumy Dragon se face din firebrid+star. Daca nu ai inteles uite un site http://www.dragoncityegg.net/dragon-city-breeding-guide/. Funda?