| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot iesi in weekend in Bucuresti?

7 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

La miting happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La miting, normal! Si sa iei si cainele cu tine! Si, ce daca n-ai caine? E plin Bucurestiul de maidanezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Are si cafea sau ceai gratis.

| gogu220 a răspuns:

Dar daca ai fost deja la miting, ca parca te-am vazut pe acolo, si daca ti-a intrat frigul in oase, iata cea mai buna recuperare. https://therme.ro/ Vezi ca acum au si transport gratuit. Acolo o sa gasesti o piscina cu apa calda una mai mica cu apa sarata, si inca doua cu ni mai stiu ce fel de apa, pluse mai multe tipuri de sauna si o gramada de topogane. RECOMANDARE. Du-te satul sau ia ceva cu tine. Gasesti si acolo, dar nu prea sunt pe gustul nostru.

| Arii2 a răspuns:

Intr-un club.

| Voro a răspuns:

La Piata Victoriei, am auzit ca s-a strans multa lume. E party la Guvern!

| Adry05 a răspuns:

Daca nici in Bucuresti nu ai alternative. laughing