| krisztian2 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa fac un canal de youtube unde sa pun filmulete despre ceva dar nu stiu exact ce si de aceea vreau sa va intreb despre ce se pot face filmulete (in afara de video blogging ) care ii intereseaza pe oameni?

5 răspunsuri:
| xLionel a răspuns:

Pai nu stiu exact ce sa zic, ai putea sa pui video despre jocuri sau cum sa faci un joc, ceva de genu.
Daca descarci Unity 2 si stii sa lucrezi cu el si faci un video bun in romana (nu cred ca este tutorial in romana la Unity2) o sa ai multe vizionari, cel putin eu caut un tutorial bun deluni de zile straight face
Bafta!

| krisztian2 explică (pentru xLionel):

Ce e unity 2 pentru ca as putea sa incerc si vedem ce iese big grinwinking

| JadeMallow a răspuns:

Ceva de genul "Habar nu aveai ca...".
Este foarte interesant big grin.
Succes!

| Unniique a răspuns:

Bunăă! Dacă eşti fată, poţi face video-tutoriale despre make-up, coafuri, etc.
Dacă eşti băiat poţi face tutoriale sau filmuleţe cu ce te pricepi. Dacă [,] cânţi la un instrument fă tutoriale despre cum să înveţe oamenii să cânte la acel instrument. Poţi să mai pui tutoriale cu exerciţii ( laughing ). Filmuleţele amuzante sunt şi ele destul de populare happy. Mai sunt multe alte lucruri. Poţi pune şi cum să faci un desen frumos, dacă eşti talentat. Fă tutoriale, care sunt în top, despre ce te pricepi să faci. Sper să îţi fie de folos răspunsul meu.
Fundiţă? :3

| xLionel a răspuns (pentru krisztian2):

Pai Unity2 este un program de cerat jocuri destul de complexe.
Ti-am mai spus ca parerea mea ete ca ar fi destul de util un astfel de tutorial tinand cont ca un tutorial cum sa faci un joc are de la 3, 500 la 30, 000 de vizualizari. Pai daca reuseti sa lucrezi cu el cu siguranta o sa iasa ceva util si frumos happy
Merita sa postezi asa ceva, ai aduna ceva vizualizari...