| perusu a întrebat:

Vreau un mod de gta san andreas numit matrixmod care te face sa sari cumva si sari departe! cine imi da un link bun primeste FUUUNNNDDDAA!

8 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Nu prea am auzit de asa ceva. insa poti incerca unele coduri la acest joc. http://codurijocurimd.blogspot.ro/2012/10/coduri-gta-san-andreas.html

| perusu explică (pentru Nick2012):

Comenzi?

| perusu explică (pentru Nick2012):

Nu sare foarte tare

| Nick2012 a răspuns (pentru perusu):

Space + C, Shift + W, Shift + R.

| Nick2012 a răspuns (pentru perusu):

Modul nu este pentru a sari mai tare si pentru a face scheme.winking

| perusu explică (pentru Nick2012):

Nu ai citit ce am scris? am unu care sare mai fain ala sare ca cel normal

| Nick2012 a răspuns (pentru perusu):

Pai Matrix mod e pentru a face scheme cand sari nu pentru a sari mai tare, dar daca vrei sa sari mai tare poti incerca codul KANGAROO.