| Dutzum a întrebat:

Salut utilizatori TPU, as vrea sa va adresez si eu o intrebare....As vrea sa fac o macheta a unei case sau a unei barci, tinand cont ca am 13 ani. sunt descurcaret asa ca va astept cu propuneri si site-uri. Multumesc!

3 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Daca esti descurcaret, de ce ne mai intrebi pe noi? Fa mai bine un cuib pentru pasari din lemn, lasa barcile si casele.

| Dutzum explică (pentru GoguSteriade):

Sa sti ca m-ai ajutat foarte mult... nici nu ma gandeam la un cuib de pasari... Daca nu aveai un raspuns folositor, de ce ai mai raspuns? (ca sa te afli si tu in treaba) laughing

| Dutzum explică (pentru GoguSteriade):

Este un raspuns nefolositor! Merci!