| Dextro a întrebat:

happy va rog daca stiti niste iduri de baieti/fete emo dati-mile si mie big grin ca vreau sa mai cunosc ca mine happy... si inca o intrebare ce credeti despre pers emo?thinking

Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Cam ciudate si stupide adica prea negru traiesc numai in umbre si sunt cam frumosi, recunosc ca-mi place lookul emo dar interiorul emolui nu-mi place.

29 răspunsuri:
| BithaThaBya a răspuns:

Ce cred despre emo...n-am o parere rea sunt doar niste pustii la moda si care nu sunt intelesi...happy

| MisW a răspuns:

Cati ani ai de curiozitate?

| WeeD a răspuns:

Emo=clown
...Despre emo.Niste copii tampiti care runt NEMO doar ca sa fie la moda.Vai ce truu!
. Deci in concluzie parerea mea este: Sa ma pis pe voi!

| Dextro explică (pentru MisW):

13 dc? laughing... si apropo is emo de amu 1 an

| MisW a răspuns (pentru Dextro):

Intrebam...

| jojo13 a răspuns:

Catalina_emo_kid Cred ca persoanele emo sunt niste persoane minunate

| WeeD a răspuns (pentru Dextro):

Ha."EMO" de un an...
Recunoaste ca esti nEMO doar ca sa fii la moda.Nu ca vai esti trista si te`ai arunca in spatele trenului. Copil tembel.

| Snicket a răspuns:

Niste no-liferi

| Anonim_6407 a răspuns:

Emo? Grupuri de persoane cu aceleasi conceptii.Asa cum se imparte lumea in mai multe categorii de oameni banuiesc ca asa sunt pers EMO.Personal nu sunt cu dar nici contra, pana la urma fiecare om poate alege in ce mod vrea sa traiasca si cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id`uri nu stiu

dar Emo este un stiill fff ff marfaa adica si eu sunt EMO si chiar imi place happy lumea imi spune sa nu ma mai taii oh go on prostiii oh go on! e un stil super marfa frt...

decat sa fii COCA... mai bine EMO

ps :WEED ma pis pe uh. daca nu stii nu vorbiiwinking jj nu nu suntem emo ca sa fim la moda oh go on e viata noastra fake ce vrem oke?

j uh ce esti bha asta cu marijuana ca poza? laughing) rapper sau ce? laughing Coca scrie pe uhwinking

| がさいゆの a răspuns (pentru Dextro):

As vrea o poza de la tine ca stiu cum arata emo si vreau sa vad daca chiar esti

| がさいゆの a răspuns (pentru Dextro):

As vrea o poza de la tine ca stiu cum arata emo si vreau sa vad daca chiar esti

| WeeD a răspuns (pentru anonim_4396):

happy Dupa limbaju` si modul in care scrii "sh, j, k " se vede ca esti inculta ...Nu`mi bat capu`...Copil tembel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru WeeD):

asa si? care e problema ta daca vb eu asa?

pacat daca nu intelegi;-j coppil facut la ghenawinking

| WeeD a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce sa inteleg cand nu stii a vorbi limba romana?
O persoana se vede cum e in realitate dupa modul cum scrie pe internet.parerea mea, adica cu "sh,k,j,y, bha, uh". Deci nu imi vei schimba parerea despre tine...
Asa ca. du-te si asculta o manea si lasa`ma.ca ma plictisesti rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru WeeD):

bha asta eu vb cum vreau si daca eu vb asa pe internet nu ins ca vb si asa in realitate dar ma rog oh go on Si nu mai pot eu ca nu imi schimbi parerea despre mine oh go on

Manea? hmm? laughing))) eu nu am mai asc manea de vreo...raised eyebrows...9 anii laughing deci scutestemaa.

| WeeD a răspuns (pentru anonim_4396):

Muuhaha.Manele,house pentru mine is 0. Orice cocalar asculta house (inna) si manele.Asta e ultimu raspuns pe care ti`l dau.Pa,pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Dextro explică (pentru gorlan):

Ca sa stii n eu mi-am fc prfilul ci varmea phbbbbt si n-am modicifcat si motivele ar fi ca am problema in familie etc chatterbox is muuulte tongue

| Dextro explică (pentru gorlan):

Si ca sa stii asc si hard core dar [ again ] varmea mia fc profilul si mie sila laughing sa modific si n trebuie numai hardcore sa asc pot sa asc si rock [ ori ce fel de rock ] de jet oceanic laughing)

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Ho bwaii.ce-i cu atat certa, smardoiloor?:O:O:O WeeD, ba copile daca te pisi tu pe mine, eu ma cac pe tine. si scurt! terminati! toate certurile astea dau devada de incultura mai ales din partea ta, WeeD!winking
intorcandu-ma la intrebarea Teyei, ID-u meu e cute_suicide_scene(sunt emo), si ID de baieti.hmm.am multe desi o sa iti dau unul singur acesta fiind, dependenta_de_droguri_si_alcool si parerea mea despre emo. e evident. adica atat timp cat sunt emolaughingfaza e ca toti oamenii idioti nu isi dau seama intr-adevar prin ce trecem noi si isi bat joc de noi. le doresc sa aiba macar o singura zi att de dureroasa ca viata noastra si dup pun pariu ca ne-ar admira k suntem att de puternici(mrg, unii dintre noi) vietii asteia mizerabile.sad...dar lumea e rea oriunde te-ai afle. de la toate gunoiele din scarile de bloc, pana la milionari./doar sa isi bata joc stiu.dar lasa-i sa isi bata joc in continuare. oricum nu conteaza.winking

| nykol112 a răspuns:

Bai ciumpalaci obositi ce va luati de fata vrea sa isi taie venele nu o oprim vrea sa se arunge pe geam ii uram calatorie placuta e viata si faza cu emo e doar ca asa e moda si eu am 13 ani si la 12 am vrut sa fiu emo ca o vecina tampita ma schimbase dar totusi mai mult ma imbracam asa ca era moda nu simteam nimic si dupa aia toti de la bloc s-au facut emo da degeaba asa de look! si un id de emo daca vrei iti dau eu (ma_droghez_cu_Vis3

| LoredanaLory88 a răspuns:

Emysebastian27. e fratimiu da nu-i zi de unde ai id-u blushing ca iar se ia de mine! laughing

| Satanists_Anonim_1992 a răspuns:

Pai am eu id de emo.Adika il ai in fata. Daca vrei. Sunt emo
satanist_life
Ma cheama alexx stefan.
Dami sa-ti dau accept pe mess!
Ceao.

| alina141619mm a răspuns:

Buna...daca vrei sa vb da add la alina_lint@yahoo.com.sunt emo.dar asta nu e mesu meu,, dar stau pe el..ca sa nul verfice parintii pe celalat....si la c cred, ei bine.din moment ce sunt emo cred ca ar trebui ca ceilalty sa comenteze in primul rand in afara de styl pe care il crityca cu toty ee vorba de ce simty si prin cum araty doar araty asta..cred ca emo insemna vita si e frumos sa privesty asa, cei care nu stiu mai bine isi tyn comentariile pentru ei nu ajuta cu nimic

| WoodenCross97 a răspuns:

De ce vorbiti asa de urat despre persoanele emo? sunt''em'' oameni ca si voi..si stilul emo nu inseamna sa fi la moda.inseamna sa te reprezinti pe tine insuti sa scoti la exterior ce ai in interior...si sa fi emo nu inseamna sa iti tai venele cum zic altii... poate facem dintr.un motiv..eu zic sa nu va mai bateti joc.

| anonim88865676545 a răspuns:

Hey buna, eu sunt emo

| personajfantomatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca esti emo .....sa fim seriosi ai vazut emo sa scrie ca un cocalar? eu nu si cu toate ca sunt rockerita am prieteni destul de emo si nu scrie ca voi deci mai incercati v-ati ratat viata parerea mea si da, da imi place stilul emo apropo animalul tau preferat este lama rolling on the floor)))?

| PVAAVU a răspuns:

Stefyemo31 e Id-ul unei fete foarte frumoasa si e din Constanta, Catalina_ftzoasa e din dolj, vezi ca acolo am gasit si un numar de telefon si poţi suna cu numar ascuns.Emo people sunt oameni frumosi(cu exceptia celor care isi pun pe fata ace si toate cele chestii care îi sluţesc).Îmi place emo ca aspect fizic, dar comportamentul(mai ales cei adevăraţi) e naşpa. Ştiu eu unu de 23 ani din cluj, care e emo, daniel_emo_kid