| Rikaa a întrebat:

Salutare la toti...
Peste citeva zile am o zi de nastere la cea mai buna prietena deci neam gindit sai facem o surpriza de dimineata ajutati-ma cu niste idei originale si haioase... funda

7 răspunsuri:
| WeAreLegion a răspuns:

Un singur cuvant-----Striperi----!

| alexandra1111124 a răspuns:

Depinde cati ani are prietena

| writeyourname a răspuns:

Depinde unde o veti face ziua de nastere, la ea? Adica, cand se trezeste vreti sa fiti acolo? In fine, ar fi ceva interesant cu baloane, tort la comanda daca puneti bani mana de la mana oricum nu costa mult. De ce nu te uiti la un film si vezi cum au facut iei si asa va vin idei mai multe si personale. Bafta oricum si la multi ani pentru prietena ta! Sa stii ca nu conteaza cum o faceti conteaza ca voi sa fiti langa ea si cei apropiati.

| Rikaa explică (pentru writeyourname):

Da am hotarit sa ne ducem la ea de dimineata sa o trezim cu baloane si cadou bine inteles...dar neam gindit sa punem in fiecare balon cite o foita si am nevoie de niste idei cam ce am putea sa scrim acolo ceva haios si tot odata special

| writeyourname a răspuns (pentru Rikaa):

Păi... uite un site numai că sunt în engleză, http://www.brainyquote.com/quotes/topics/topic_funny.html, eu de aici eu orice proverb

| BiuL a răspuns:

Umpleti-i toata camera cu baloane umplute cu heliu, ii rugati parintii sa va ajute.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un mic dejun în oraș!
La mulți ani și din partea mea!
Pa, pa.