| Mayastoasa a întrebat:

Saluuut, amici TPU! Azi am o intrebare care cred ca va va face placere sa raspundeti! happy Deci, spuneti-mi:

Care sunt cele mai tari si haioase farse pe care le-ati facut? Sau chiar daca nu le-ati facut sau stiti unele, spuneti-le! Va astept cu raspunsuri cat mai haioase! Si, desigur, si o fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Iamnotme a răspuns:

Am facut foarte multe, dar nu imi amintesc care a fost cea mai haioasa laughing
M-am imbracat impreuna cu un coleg, in babe nebune, foarte ciudat, si am iesit pana in fata blocului, si toti copii s-au adunat acolo, unii au inceput sa planga, noi am urcat inapoi, ne-am schimbat, iar mama unui baiat a venit la mine la usa si m-a amenintat sa deschid usa ca daca nu cheama politia rolling on the floor)

1 răspuns:
| Mayastoasa explică (pentru Iamnotme):

laughing) foarte tare!