| Iulia100rock4ever a întrebat:

Sondaj:mergeti la concertul lui jessie james de pe plaja h2o? va place jassie j?(va rog sa raspundeti in nr. cat mai mare)si daca va place care este melodia voastra preferata de la ea.

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

Eu sunt un fan cat de cat.Dar sunt sigur ca noi in Romania nu avem o organizare prea mare. JJ o sa cante 2 cantece la 12 noaptea, cand incepe lumea sa plece, sau cand se imbata si deja dorm pe plaja. Mai bine stai acasa.
Si mel. preferata e Price TAG.

10 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu merg ca nu`s fan JJ.Au auzit toti de JJ la TV ca vine in Romania si toti gata sunt fani JJ deodatarolling on the floor si pana atuncea cam nimeni nu stia de ea.

| ÐÿÅ a răspuns:

Da, merg pentru ca Jessie J imi place foarte mult!
Pai aici e greu de spus. toate imi plac, dar cel mai mult imi plac doua dintre toate melodiile ei :
Jessie J - Domino
http://www.youtube.com/watch?v=UJtB55MaoD0&feature=colike

Jessie J - Price Tag
http://www.youtube.com/watch?v=qMxX-QOV9tI&feature=colike

:)

| everesteomaretzeapa a răspuns:

Nu eu nu merg deoarece am avut o problema in familie sad dar sun fan Jessie J si imi place melodia Price Tag si Dominowinking

| Queen15 a răspuns:

Da imi place Jessie J foarte mult, din pacate nu merg la concertul acesteia, iar melodia mea preferata de la ea este Do it like a dude! :X

| unknownn a răspuns:

Nu-mi place ca-i naspa.

| Lauraaa16 a răspuns:

Nu merg la concertul ei din pacate ...cu toate ca as vrea ..imi place de ea ..melodia mea preferata e who.s laughing now

| Iulia100rock4ever explică (pentru DirectDinBerceni92):

Nu i adevarat.era destul de cunoscuta

| 현주 a răspuns:

Sincer,acum am venit de la concert si mi-am schimbat total parerea despre ea.Prima oara am zis,hai mai sa o vad si eu,ca de,e intrare libera si nu poate fii cine stie ce.Dar nu! Cand am auzit cum canta live, am ramas::o. Tipa are o voce incredibila, ca sa nu mai zic ca si arata bine, si culmea, nu face playback.Mi-a placut foarte mult.Si stie sa distreze publicul.Mai toate melodiile imi plac.love struck
Inainte nu stiam decat vreo 2 3 melodii, acum le stiu pe toate.laughing

| Die112 a răspuns:

100 la suta imi place si am fost la concert si melodia preferata e who's laughing now

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Jessie J - Do It Like A Dude