| AleDia a întrebat:

Spune o zi in care ti-ai petrecut timpul liber de nota 10.Si alta in care ti-ai petrecut de nota 5.

Răspuns Câştigător
| frikk a răspuns:

Irelevent happy prima nota de 10 se da cand te nasti:X:X iar cand mori e sub 5big grinbig grin

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Ciao!happy
de nota 10:
păi, cu siguranţă a fost aniversarea mea! mi se pare că cea de acum vreo 2-3-4 ani.am chemat câţiva prieteni buni la mine,câteva rude,şi a început pary-ullaughing în ziua aia am putut şi eu să mă mai,, îndop"cu de toaterolling on the floorrolling on the floor şi mă simţeam bine, căci era ziua mea şi eram alături de persoane la care ţin.în fine, m-am distrat, îţi dai seama.

de nota 5:
ziua în care m-a pus tata să lucrez la.....la......fii atent/ă, căci o să fie înfricoşător! m-a pus să lucrez la.

MATE!crying pff..nu înţelegeam absolut nimic din ce scria acolo.ma uitam ca la avioane.mă rog, am rezolvat ceva, şi merg la tata.
el:ai terminat?straight face
eu:da.big grin
el:să văd şi eu.
eu, în gând:spanac!rolling on the floor
i-am adus caietul, se holbează 5 minute la alea şi îmi spune:,, toate sunt greşite!"rolling on the floor îmi venea să îi spun,, mă, deci tot ce am rezolvat eu acolo O ORĂ este g-g-g-g-reşit?!".mda.mă chinuisem degeabalaughing şi să vezi ce bombă vinelaughing,, du-te şi scrie-ţi la matematica".
straight face cu siguranţă ziua aia a fost oribilă!laughing

| BlaaBlaa a răspuns:

18 Februarie la un bal m-am cam imbatat cu colegele mele de clasa si am ras ca nebunele pe acolo si ne-am distrat de minune. (10) Si intr-o zi vroiam sa ies colegele mele in oras si eu ma imbracasem deja si cand am vb cu ele au zis ca este furtuna si am stat toata ziua acasa ca a tinut toata ziua vremea nasoala (5)