| MeGeorGiAnna a întrebat:

Stie cineva care e adresa de messenger a celor din formatia Jonas Brothers?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

oricum...nu cred ca nu au ei lucruri mai bune de facut decat sa stea pe mess laughing

60 răspunsuri:
| Gabbitzu a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar nici eu nu o stiu dar iti pro mit ca daca o aflu iti raspund

| zuzuliana a răspuns:

Dar ce vrei sa vb u cu ei... ei au viataz lor iar noi pe anoastra...nu ti se pare prea banal...sa stae sa vb pe net sa vb cu toate admiratoarele din lume...mai bine cereai si u adresa unui om care nu e asa cautat... unul la fel ca mine si ca u...:*

| MeGeorGiAnna explică:

Daca o vrei ma contactezi pe id-ul georgicac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas Brothers : Site Internet http://www.jonasbrothers.com/
Forum http://www.jonasbrothers.com/street/index. php? content=board

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

joe _jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu se poate afla
ca ar avea o groaza de lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer... si eu il cautlaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc denisa gotcu si sincera sa fiu si eu o caut dar nu am gasit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu dar imi doresc din suflet sa il am pe a lui NICK

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sincera sa fiu si eu o vreau sunt cea mai mare fana a lor si le vreau si eu adresa de mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...am cautat si am gasit-o sh chiar am vb. cu el dar nu are adresa de mess.are hotmail...na.daca vreti sa vb. cu el nr. lui de tel. e:#818-748-8887 asta e u siguranta, am si doveziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul stiu dar daca til da cereva plzz damil si mie ma gasesti la id gabicryss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei poti sa le trimiti un mesaj la numarul asta:911878055 si poti sa afli de acolobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nusadsadsadcryingcrying((crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu si eu las vrea!
mai ales pe cel al lui nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor de stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am doar pe a lui joe jonas si miley cyrus a da si pe a lui cleo din h2o le am si daca le vreti cautati-ma pe denysa_laura o sa vi le dau cu cea mai mare placere ca tot am facut rost de ele de la miley le am adresele de mess a lui nick.joe si chiar si kevin va astept.pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are adresa de messenger a celor din formatia Jonas Brothers
BUJOR MARINLEA NICOLETA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu pe al lui joe jonhas
daca il vrei intra pe id asta si da buzz iulik_scumpik_girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas_kevin_45

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te-a apucat. Poti doar sa cauti poze cu ei. Asa o sa-i vezi mereu. Poti sa vorbesti cu pozele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu alui nick. este nick jonas_12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonasj.@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am adresa de mess a lui nick jonas chiar am vb cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar o stiu pe a lui riki din h2o cariba_hene mie mi-o dat accept