| MeGeorGiAnna a întrebat:

Stie cineva care e adresa de messenger a celor din formatia Jonas Brothers?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

oricum...nu cred ca nu au ei lucruri mai bune de facut decat sa stea pe mess laughing

60 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas Brothers : Site Internet http://www.jonasbrothers.com/
Forum http://www.jonasbrothers.com/street/index. php? content=board

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

joe _jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu se poate afla
ca ar avea o groaza de lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer... si eu il cautlaughinglaughinglaughing

| zuzuliana a răspuns:

Dar ce vrei sa vb u cu ei... ei au viataz lor iar noi pe anoastra...nu ti se pare prea banal...sa stae sa vb pe net sa vb cu toate admiratoarele din lume...mai bine cereai si u adresa unui om care nu e asa cautat... unul la fel ca mine si ca u...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc denisa gotcu si sincera sa fiu si eu o caut dar nu am gasit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu dar imi doresc din suflet sa il am pe a lui NICK

| MeGeorGiAnna explică:

Daca o vrei ma contactezi pe id-ul georgicac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sincera sa fiu si eu o vreau sunt cea mai mare fana a lor si le vreau si eu adresa de mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...am cautat si am gasit-o sh chiar am vb. cu el dar nu are adresa de mess.are hotmail...na.daca vreti sa vb. cu el nr. lui de tel. e:#818-748-8887 asta e u siguranta, am si doveziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu

| dragutza_3563 a răspuns:

In primul rand joe nu are mess si hotmail ba chiar il am dar nu stiu daca e bun sm si nr de tell

| dragutza_3563 a răspuns:

Am nr de tel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul stiu dar daca til da cereva plzz damil si mie ma gasesti la id gabicryss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei poti sa le trimiti un mesaj la numarul asta:911878055 si poti sa afli de acolobig grin

| 0723826922 a răspuns:

Poi daca vrei poti sa-ti dau nr de telefon dar e in italiacare zice asa:0662201796

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nusadsadsadcryingcrying((crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor de stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu si eu las vrea!
mai ales pe cel al lui nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am doar pe a lui joe jonas si miley cyrus a da si pe a lui cleo din h2o le am si daca le vreti cautati-ma pe denysa_laura o sa vi le dau cu cea mai mare placere ca tot am facut rost de ele de la miley le am adresele de mess a lui nick.joe si chiar si kevin va astept.pup

| madalina_6188 a răspuns:

Voi chiar credeti ca ei au mess sau ca isi pierd timpul vorbind cu noi. ce aveti voi trebuie sa fie niste copii care isi bat joc de voi. poate ca au hotmail, dar nu le dau tuturor, ci doar prietenilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are adresa de messenger a celor din formatia Jonas Brothers
BUJOR MARINLEA NICOLETA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu pe al lui joe jonhas
daca il vrei intra pe id asta si da buzz iulik_scumpik_girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas_kevin_45

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te-a apucat. Poti doar sa cauti poze cu ei. Asa o sa-i vezi mereu. Poti sa vorbesti cu pozele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu alui nick. este nick jonas_12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonasj.@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am adresa de mess a lui nick jonas chiar am vb cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes