| MeGeorGiAnna a întrebat:

Stie cineva care e adresa de messenger a celor din formatia Jonas Brothers?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

oricum...nu cred ca nu au ei lucruri mai bune de facut decat sa stea pe mess laughing

60 răspunsuri:
| bianca97 a răspuns:

Eu am adresa lui Miley si ea mi la dat si cea a lui Nick si sunt sigura ce el fiindca mi-a dat Web

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar o stiu pe a lui riki din h2o cariba_hene mie mi-o dat accept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum de unde sti nr de tel al lui joe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu doar stiu saitu; l lar persanul eu nu plea stru sa vb romana ca sunt din aglia dar vreti sa va dac id lor de mess Nick_Jonas Joe_Jonas Kevin_Jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt prea ocupati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! dar are dreptate,, pupimik,,! dar auzi... u stii adresa de mess a lui miley! cxa atunci ti-le zic si eu pe alea de la jonas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu publica ei sigur adresa de mess ca altfel vroiau toti fani sa vorbeasca cu jonasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca si eu o vreau dar crezi ca o are cineva... iti dai seama ca dar ar face cineva rost de ea ar aveao toti fani si in plus crezi ca ei nu au ceva mai bun de facut decat sa stea pe mess sau sa vb cu fanii lor... asta e si eu o vreau dar din pacate nu ai cum sa faci rost de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io parlo in italiano mi potete dare il suo contatto x favoreee lo VORREI AVEREEE quello veroooo! xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu sunt nimic dati mesul si parola lui jeo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care dumnezeule ii mess lui nick

| Gabbitzu a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar nici eu nu o stiu dar iti pro mit ca daca o aflu iti raspund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Geldrich Madalina si sunt fana lor nr. 1 si am cautato si n-am gasit-o dar as vrea so am pe a lui joe dar viata lor e incarcata cu concerte si chiar daca-r avea nu ar sta sa vorbeasca cu noi...Si daca o gasiti va rog sa imi dati si mie adresa...Adresa mea de mess este girl_of_rock_56@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o stiu dar nnu zio dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi sunteti prosti joe si nimic nu isi posteaza nr de telefoane pe net si nu vi lear da voua dar ma rog ce ati vorbi voi cu ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dar o sa aflu:::::tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am pe a lui nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu... dar o am pe a lu demi si daca demi e iubita lui joe o puteti intreba pe ea eu chiar am vb cu ea puteti vb in romana cu ea ca are translator kiss ea va rasp in engleza dar puteti cauta pe net traducerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate decat sa vorbiti cu ei pe mess maiu bine intarti pe siteul oficial, cautatile adresele si trimitetile o scrisoare... daca chiar vreto tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu te intereseaza intra pe ninelconde_2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
si eu vreau adresa lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ei stau pe mess dar pe la 11 12 noaptea cand se intorc de la repetiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ddlovatojbfan@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu da

| dydysor01 a răspuns:

Stiu eu... joseph_jonas8915.
Cu placere tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! dar asi face infarct daca asi avea idul lui Nick!