| Teardrop:] a întrebat:

Stie cineva daca Jonas Brothers vin in Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte probabil in 2010

44 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Wow, chiar vin în 2010? Şi mie îmi plac foarte mult. Eu n-aveam nicio speranţă, mă uitam la petiţia asta şi îmi dădeam seama cu păreri de rău că nu prea se strâng semnături...
http://www.petitieonline.ro/......p53922047.
Eu ştiam că o să vină în Europa, dar că nu ajung şi prin România.

| flaviak a răspuns:

Nuj :d :p phbbbbt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred tocmai din americacrying asta ajtpt si eucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim sigur dar asta ne dorim cu totii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu din cate stiu eu... poate... sau anul viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica nu o sa vina crying

uoof :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina.va spun eu.anul asta luna viitoare in 12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul asta au turneu in europa! tarile sunt deja stabilite dar se pot face si modificari asa ca nu se stie poate avem noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vin! scuze!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca vin dar spera ca o sa vina ......cu toti dormi astabig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei vin in 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul cred ca ar veni si pentru fanii din romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti ce? Eu cred ca da.Stiti de ce? Matusa mea sta an america dar vine an romania.Si am vazut un mesaj tocmai din america.Se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe 24 feb am vb eu cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar parea sa vin in 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu am citit in bravo. si sar parea ca o sa vina oricum ce neam face noi fara mitul lui dracula laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura ca vor veni dar putem spera in continuare am inteles din multe parti ca vin anul acesta... dar nu se stie sigur... SPERATI IN CONTINUARE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vor veni. Stiu ca au si aici in romania fani care ii iubesc si ei nusi dezamagesc fanii niciodata! Noi trebuie sa ii asteptam. Pot veni in orice zi din acest an. Se gandesc si la noi nu va faceti griji!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj. poate vor veni in 2010 asa am auzit... si eu as vrea sa vina... ii besk fff mult si nah as fi happy daca ar veni :d :d :d :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iam vazut. chiar am aidiul lui joe. sunt prieten cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au spus ca vor include in turneul lor prin europa, si Romania in 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa caute in Romania?laughinglaughing sa lii se fure instrumentele laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa vina... nu sunt sigura... asta spera toti fanii jonas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2010 anul acesta cred dar nu iti face griji ca vor veni ei dar nu cre deoare ce nu cred ca au o parere buna despre Romania daca au auzit de tara noastra penruca tara noastra este una mica si murdara dar continua sa speri sunt de acord cu tine dar totusi nu cred ca vor veni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii asteptam... dar nu se stie...acum st fff celebri sau poate prea celebri pentru Romania.