| Teardrop:] a întrebat:

Stie cineva daca Jonas Brothers vin in Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte probabil in 2010

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa vine ii ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne dc nu vin si aici ca vreau sunt o mare fana as cumpara bilete instantaneu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate! nici o vedeta care are muzica buna cum ar fi jonas sau justin biber nu se vor uita nuciodata la tara noastra este una urata si murdara cu o politica proasta ...cred ca nu vor veni nevercryingcryingcryingcryingcrying vreau sa fim si noi ca germania sau ca alte tari civilizate din occident!cryingcryingcryingcrying... vom reusi vreodata?cryingcryingcryingcrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper sa vina cat mai repede sunt fan clubului jonas chiar daca ei nu stiu ca exist.happylove strucklove strucklove struck i love jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa vina sunt cei mai tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am si eu as vrea sa stiu!
Cred ca pe 3. 1. 2011 da nu sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa vina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu stiu de ce ar veni in Romania dupa reputatia noastra in alte tari...Pentru unii suntem o tara inexistenta, asa ca nu prea cred ca ne-ar baga ei in seama.Scuzati ca zic asta dar, acesta este adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boule vrei sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ei vor venii

| andra25diana a răspuns:

Nu sigur nu in 2010 pentru ca suntem in DECEMBRIE si nu au venit deci cu alte cuvinte si-au dezamagit cei mai mari FANI! crying

| andra25diana a răspuns:

Pe naiba vin nu mai vin.Suntem in decembrie se termina anul si nu vin! Ma intreb daca ei stiu cati fani care ii adora au in ROMANIA. Dar sa fie siguri ca si-au dezamagit fanii.Si ei nu faceau asta niciodata.

| f3fe a răspuns:

Eu am citit in BRAVO ca nu o sa vina ...deocamdata nu e nimic oficial....si multumesc mult de raspuns! kiss

| dena_2700 a răspuns:

Sper sa vina in Romania... ii iubesc pe cei de la Jonas...mai ales pe JOE

| elena_2812 a răspuns:

Vesti bune! am accesat pe net si am gasit o filmare pe youtube pe care disney channel Romania a postat-o.Acolo vorbea o persoana cu nick jonas si l-a intrebat cand vor veni in Romania! Raspunsul? El a raspuns ca le-ar placea sa vina in Romania in viitor dar abia au terminat un concert si nimic nu e stabilit dar ca le-ar placea sa vina(raspunsul era bineinteles in engleza dar eu stiu engleza asa ca le-am tradus).Asa ca inca mai poti spera.Nu uita :LIVING THE DREAM