| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site cu modele pentru creerea bijuteriilor din margele folosind tehnica herringbone rasucit? multumesc anticipat pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| ramonica1979 a răspuns:

Incearca pe
www.auntiesbeads.com - am vazut acolo. Au videoclipuri multe postate pe youtube, o sa gasesti acolo.
sau www. beads friends, are videoclipuri pe youtube

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sper sa-ti fie de folos si spor la margelit http://www.google.ro/......tp?/search

| MarianaSoare a răspuns (pentru MihaelaDart):

Din pacate nu am reusit sa deschid ceea ce mi-ati trimis. Se deschide intr-o pagina simpla de google! Insa va multumesc pentru incercarea de a ma ajuta!