| FuuTonN a întrebat:

Stiti cumva daca Posta Romana in mediul rular lucrea pe data de 2 ianuarie 2013?

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Hmm, s-ar putea sa aiba si iei liber, ma gandesc ca tu vrei sa comanzi ceva, ei bine, si eu am comandat ceva ieri seara, am primit un e-mail ca in aceste zile vor avea si iei liber si comanda va fi preluata dupa 4 Ianuarie, deci poti comanda de pe acum si sa ai si tu rabdare, La multi ani!

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

În datele de 1 şi 2 ianuarie 2013 toate subunităţile poştale din mediul urban şi din mediul rural vor fi închise.

| sergiuboss99 a răspuns:

Doar pe 1ianuarie va fi inchis dar pe 2 ianuarie va fi deschis

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

La cat de lenesi is astia de la Posta Romana sigur is liberi. Da pe 1 si 2 ianuarie cei ce lucreaza la stat sunt liberi(cu exceptia unora mai importanti asa)

| George130 a răspuns:

Nu cred ca lucreaza!
_______________________________________________
Inregistrare: http://proeconomica.com/referrer/George130

| aleczuu a răspuns:

Nu,nu lucreaza nici pe 1, nici pe 2, nu conteaza daca e mediul rural sau urban.

| George130 a răspuns:

100%NU
_______________________________________________
Inregistrare: http://proeconomica.com/referrer/George130