| alexandra0000009 a întrebat:

Stiti intrebari de genul:"de ce se trag clopotele?"Dati-mi si raspunsurile.

7 răspunsuri:
| joker0 a răspuns:

Pentru ca oameni sa mearga la biserica sau a murit cineva sau de o sarbatoare ce va...

| SkyIsMyLimit a răspuns:

Alte intrebari:
De ce nu putem zbura? Pentru ca nu avem aripi, Terra are gravitatie si suntem oameni.

| Angelo2040 a răspuns:

Cine-a baga galbenusu-n ou?! E amuzanta intrebarea, da' nu stiu sa-ti raspund! Poate te-am ajutat putin! big grin

| alexandra0000009 explică (pentru joker0):

Nu motivul...se refera la franghie...sunt intrebari care pot avea 2 raspunsuri.
Unde au feneile parul cret?
Ceva gen astea...

| Mokaxoxo a răspuns:

Care e cel mai amagitor animal? Ursul.De ce? pentru ca el face mor-mor dar nu mai moare.
Care e cea mai amagitaore pasare? Cioara.De ce? pentru ca ea zice car-car dar nu cara nimic.
Cum a traversat o rosie strada? Tomat.

| SmokeyWeeD a răspuns:

Clopotele se trag de franghie [ sfora ]!

ALTE INTREBARI! :
1 - Intrebare cu raspuns unde e mingea cand e gol?

raspuns -
intre-bare big grin [ adica mingea se afla in porta, intre cele 2 pare ale porti ]

2 Cum se face laptele praf?
raspuns
Arunci o vaca din cer!

3 De ce au puscariasi grati?
raspuns
LE este frica de hoti rolling on the floor)( asta e cea imi tare din cate stiu ).

cat fac 1 si 1 si cu 2 legat de 4?
raspuns
o mie o suta douazeci si patru [ 1124]

cam atat sper sa-ti fie de folos si sper ca esti recunosactore sa-mi dai si fundawinking
NUIMAI BINE!

| eaglewatch01 a răspuns:

A murit Ion.L-au ingropat in deal.De ce? R aspunsuri:1)pentru ca a murit. Daca ai primit raspunsul asta, spui: nu, l-au ingropat ptr.ca acolo era cimitirul.Sau invers. Daca primesti raspunsul 2 il dai pe cel de la pct.1.