| LaChatte a întrebat:

Stiti reclama asta nou-nouta de la nestea? aia cu o zi de primavara cand afara ploua si este un viermisor. o omida ceva care aduce o sticla de ceai nestea (nu stiu de care). unde pe net pot gasi reclama? funda!

3 răspunsuri:
| Unec a răspuns:

Ma asteptam sa o gasesc. Ba, ca nu gasi deloc.
Ma uitai si pe aici, nu vazui ce zici tu.
http://www.youtube.com/watch?v=G-fwJ5aa-4E&list=PL6D3DF1ECC2A165D6
cautai si pe google. nici acolo nu vad. incercai si pe arome. nu prea stiu ce arome sunt, ai putea sa mai incerci sa mai cauti pe arome, nu cred ca le cautai pe toate. gen" reclama nestea lamaie" pe youtube. nu stiu ce naiba:-? deocamdata, nu reusii sa gasesc :-? cautai si in engleza, in cazul in care nu e romaneasca, nimic:-? no, sper sa o gasim pana la urma :-?

| LaChatte explică (pentru Unec):

Nu, nu-i asta