| xPuffy a întrebat:

Stiti un metin cu pose, king in afara de tdl si hameer? Va rog dati-mi detalii. Funda!love struck

9 răspunsuri:
| SaNaYA a răspuns:

Vamos
incearcal big grin

| DrakiaGayLord a răspuns:

Incearca Metin2 ro
Metin2 mondial
Metin2 united
Metin2 hqo

| xPuffy explică (pentru SaNaYA):

La mine Vamos are virusi.

| PotatoMustDie a răspuns:

1. Exista categoria "Jocuri PC/online".
2. Cunosc pe cineva care a spart 1 monitor si 2 tastaturi deoarece, citez "mi-a esuat otelu' la +9". Ar fi bine sa nu mai joci.

| xPuffy explică (pentru PotatoMustDie):

Stiam de categoria Jocuri PC/online dar cand am scris intrebarea gata sa aleg categoria nu imi aparea aceasta categorie.

| xPuffy explică (pentru DrakiaGayLord):

DarkiaGayLord metinele care leai zis sunt destul de bune dar sti cumva un metin in care un negustor sa vand pose sau king in afara de tdl si hameer?

| PotatoMustDie a răspuns (pentru DrakiaGayLord):

Drakia, Drakia, Drakia credeam ca te-ai lasat de acest joc.

| DrakiaGayLord a răspuns:

Da mai bine poti sa te apuci de mt2 ro tongue

| xPuffy explică (pentru DrakiaGayLord):

Ma joc metin2 ro da nu cresti repede nu iteme +9 la negustori citeste intrebarea mai bine. Apropo daca nu sti sa raspunzi nu mai raspunde Drakia!