| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Stiu k nu ati mai auzit intrebarea asta si nici nu o v-ati mai auzi vreodata: Cum pot sa ma ingras pic de la solduri in jos? rolling on the floor

5 răspunsuri:
| WedDye a răspuns:

Practic nu prea ai cum >big grin

| lentzig a răspuns:

Nimeni nu alege unde sa se ingrase sau unde sa slabeasca din pacate.incearca sa faci sport la o sala,iar antrenorul va sti ce exercetii s te puna sa faci, pe a ti dezvolta muschii picioarelor.e mult mai important sa fii tonifiata, decat grasa!

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik explică (pentru WedDye):

Nu am destuiani pentru sala si sunt fata

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik explică (pentru lentzig):

Nu am destui ani pentru sala, sunt fata si sunt prea slaba asa ca vreau saa ingras un pic la solduri si la picioare...u imi sta bine in jeansi

| WedDye a răspuns:

Hai ma mie imi spui... Si eu am fost in aceeasi situatie si m-am dus la sala si m-a primit si a fost cumsecade si facea exercitiile mai mult cu mine kiss