| M4RK a întrebat:

Unde pot gasi farse pentru telefon?(adica sa suni pe cineva si sa ii pui farsa, sa vorbeasca el singur cu telefonulhee hee)

34 răspunsuri:
| IulianTare a răspuns:

Ma puteti ajuta sa gasesc o inregistrare pe care s-o pun pe telefon si sa ma prefac ca sun la politie si sa dau la cineva telefonul si sa vorbeasca cu inregistrarea. va rog ajutati-ma happy

| IulianTare a răspuns:

Ma puteti ajuta caut o inregistrare de politiei pe care s-o pun si sa ma prefac ca sun la politie si sa ii dau la cineva telefonul si sa vorbeasca cu inregistrarea. va rog ajutati-ma.

| mymy_3940 a răspuns:

A nu stiu dar poti simplu sa intrebi "va merge frigiderul?" daca rasp "da imi merge" zi "no aveti grija sa nu mearga pe afara" sau zici uh ceva de felulwinking