| raliirla a întrebat:

URGENT! stie cineva daca jocurile facute de stardoll pentru iOS, adica fashion inc., cut it halloween etc. merg pe orice fel de iphone? Adica iphone 4, 5, 3? Funda!:*

3 răspunsuri:
| Faηta a răspuns:

Din câte ştiu eu, majoritatea jocurilor pentru iOS merg pe orice iPhone sau iPad. Dacă îl actualizezi mereu, nu au cum să nu meargă. happy

| ilymtfk08 a răspuns:

Pe 3 nu cred ca merge, dar pe 4 si 5 merg cu siguranta, si eu le-am incercat ^.^! doar ca, cut it halloween e posibil sa se blocheze, e ceva de la ei, deci in caz ca nu-ti merge si se blocheaza nu are nici o vina telefonul laughing

| raliirla explică (pentru Faηta):

Ce sa actualizez?! Inca nu am niciun produs de la Apple