| amyamaya a întrebat:

Va place kpop-ul sau dramele koreene? DE CE?

9 răspunsuri:
| Crystal1807 a răspuns:

Mie imi plac ambele >big grin

| Amy1 a răspuns:

Le ador! fan Coreea! love struck

| emiliaalexandra a răspuns:

Oh dale ador...imi plac baietii, personajele, mzica poate pentru ca este ceva diferit

| amyamaya explică (pentru emiliaalexandra):

Am un site daca esti interesata sunt abia la inceut si poate ma mai ajuti.http://asiaticsall.wordpress.com/

| amyamaya explică:

Am un blog http://asiaticsall.wordpress.com/ deschis de curand si as vrea sa facu un top sau orice ceva mai interesant ce imi recomandati?

| GeOrGyGyO a răspuns:

Normalll le ador Sh sincer imi plac pentru ca au ceva in plus decat americanismele au acel ceva ce ma atrage PWP* sh baietii is hot rau...

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Chiar pe 5 ianuarie am implinit un an de cand ascult kpop.Ce pot sa spun?!? Dupa parerea mea kpop este un mod de viata, daca intri in aceasta lume nu mai poti iesi.Imi place tot ce tine de Coreea de Sud,imi place muzica, deoarece imi da putere sa merg mai departe, imi plac serialele lor, deoarece ma binedispun si nu in ultimul rand imi plac coreeni in general, deoarece sunt oameni deschisi si care daca le ceri o mana de ajutor nu te vor refuza. Iubesc kpop!

| BlueHeart24 a răspuns:

In marea majoritate a dramelor coreene se vorbeste despre dragoste...mie una imi place deoarece sunt o fiere foarte romantica, si cred in dragostea adevarata (peste care am dat acum 7 luni), coreeni au un stil de a iubi foarte profund, si ei daca se indragostesc de o persoana, persoana respectiva o sa le ramana in inima toata viata chiar daca sunt impreuna sau nu...si de obicei ei asa sunt, nu e doar in drame, iti dai seama ca nu toti coreeni din viata de zi cu zi sunt asa, dar marea majoritate da.si de aceea respect foarte mult aceasta tara, si le iubesc dramele. ^_^ sper ca ma intelegi acum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! ascult k-pop si vizionez kdrama ^^ma bucur sa vad un alt fan.happy