| BubbleShoot a întrebat:

va rog sa imi dati niste idei de facut poze ( in casa). va rog mult de tot. funda funda si vott la toti :*:* va puup. mersii

6 răspunsuri:
| robyyyyyyy a răspuns:

Sunt multe poze care poti sa le faci in casa...ai putea sta langa un geam mai trista.ai putea face o poza cu o prietena de a ta ...sunt foarte multe cauta si u niste poze artistice si vei gasi.dar trebuie sa ai si u putina originalitate nu sa copiez fiecare parte din acea poza.succes:*

Răspuns utilizator avertizat
| TeiubescEnorm21 a răspuns:

Salut! Poti face poze in oglinda (de preferabil dinaceea mare) dar intai sa o decorezi frumos cu tot felul de chestii colorate.
Sau poti sa iti asezi pe dulap un cearsaf alb (ca la sedintele foto) si sa faci poze simplu happy Dar evident.cineva trebuie sa iti faca pozele in a doua idee. Bafta! :*

| CosmiNeeel a răspuns:

Poze de sus,pe geam, fa-te ca te arunci, sarind pe pat si sa te prinda "fotograful" in sariturahee hee

| boogey69 a răspuns:

Pe veceu, au naturel.

| Lotus_YoyoMagnificul_1997 a răspuns (pentru boogey69):

Mai ales pe toaleta.