| TheExpert01 a întrebat:

Vine ziua mea(10 august fac 12 ani) ce as putea sa-mi doresc avand in vedere ca am cam de toate:Tableta, Iphone 4S etc funda(de haine sa nu AUD!)

21 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Si eu am detoate, dar faza e ca eu de ziua mea le cer la parinti sa mergem toti la restaurant.(se intampla destul de rara asta, deoare ce tata nu prea e acasa.)
Deci asta cu restaurantul ar fi o idee.

| TheExpert01 explică (pentru VladPetcu):

Sunt plecat in vacanta de mare la bulgari deci pica! Altceva?

| mada97nnn a răspuns:

Sa mergi undeva unde iti doresti tu sa mergi cu familia

| VladPetcu a răspuns (pentru TheExpert01):

Cere si tu o masina sportlaughing O decapotabilalaughing
Poti sa mai ceri si tu un Laptop nou/Pc nou.
Sau o chestie foarte misto ce tine locul la pc, se cheama raspberry pi. este o placa de baza ce se ataseaza la monitor se mai pune o tastatura+mouse USB un card micro sd+adaptor si incarcator+sistem de operare.
Toate cele bune,
Vlad

| Spania96 a răspuns:

Si in Bulgaria, ppoti face ceva ce nu faci chiar in fiecare zi alaturi de familie, sau gandeste-te la ceva special pentru tine de ziua ta care de exemplu nu-l poti face in fiecare zi.

| TheExpert01 explică (pentru VladPetcu):

Implinesc 12 ani lol!

| Shìzuko a răspuns:

Bilete la DisneyLand,
Doresteti bilete la disneyLand si cand veti veni de la mare veti merge toti impreuna.
Cu mine a mers sau mam mai dus si la AcquaLand si la MagicLand in Italia.
ar fi mai bun sa vi la AcquaLand
sau la MagicLand e mai aproape decat DisneyLand.
Sper ca te-am ajutat...
funda?

| VladPetcu a răspuns (pentru TheExpert01):

Eu in septembrie 14, dar poti cere raspberry pi este potrivita pentru varsta ta.

| TheExpert01 explică:

Eu imi cumpar cadoul din Romania + ca la bulgari stau la hotel unde ai de toate deci... pica

| Nuamchefazi a răspuns:

Iesi cu prietenele undeva

| VladPetcu a răspuns (pentru TheExpert01):

I-ati un waveboard poftim este perfect pentru timpul liber si perfect pentru un pusti.

| Quanah a răspuns:

O copilarie cum am avut noi?! straight face Doreste-ti asta.

| neutrino a răspuns:

Putin mai multa modestie!

| MyMindRules a răspuns:

Sa fii mai modest?

| onasis1961 a răspuns:

Să fii sănătoasă, să fii iubită şi o profesie bănoasă! Multă baftă şi La mulţi ani!

| TheExpert01 explică (pentru onasis1961):

Sunt baiat!

| iKeel a răspuns:

Tu eşti tembel? :\ Zi şi mie. Ne întrebi pe noi ce să-ţi doreşti tu? Păi de tine contează ce-ţi doreşti. Şi ar trebui să îţi iei nişte haine, eşti un copil tembel şi răsfăţat.

| Xtadelo a răspuns:

Mai bine... nu mai doresti nimic.

| onasis1961 a răspuns (pentru TheExpert01):

Aceleşi urări la masculin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Shìzuko):

Cersetorii istia de funde!

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

Un PS3 sau un Xbox 360? smug