| TheExpert01 a întrebat:

Vine ziua mea(10 august fac 12 ani) ce as putea sa-mi doresc avand in vedere ca am cam de toate:Tableta, Iphone 4S etc funda(de haine sa nu AUD sau de chestii in familie cadou cadou cu buget 200-400lei)

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

La multi ani, sa traiesti, sa ai succes! ce sa vrei, ce sa vrei? sa vrei role? sa vrei o racheta de tenis? sa vrei o minge de baschet? sa vrei patine de gheata? un abonament la o piscina, sa inveti sa inoti daca nu stii? sau niste cursuri de karate? astea-s misto ca ai tot primi cadou tot anul daca iti place si vrei sa mergi mai mult laughing un ceas? poate o bicicleta? un set de rachete de badminton, sa scoti fetele la joc cu ele? big grin nu mai stiu laughing

26 răspunsuri:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Ziua mea e pe 7winking

| MyBrownEyes a răspuns:

Un caine sau o pisica

| TheExpert01 explică (pentru OmulCareStieCeFace):

La multi ani dar ce ma intereseaza?

| Simplyy a răspuns:

Ce zici de cea mai frumoasa petrecere? Cu multe fete si multi baieti... Distractie, muzica. Asa e frumos!

| TheExpert01 explică (pentru Simplyy):

Altceva sunt plecat atunci si mi-l iau mai devreme

| Petcovici_Cata_1986 a răspuns:

Bicicleta
haine
sau ca tine cadou de buget
toate cele bune
catalin
la multi ani pentru atunci
funda
?winkinglaughing

| TheExpert01 explică (pentru Petcovici_Cata_1986):

Nu ma refer cadoul sa nu depaseasca 400 lei rolling on the floor

| CeaCuMasca a răspuns:

Ai ajuns in halul asta incat sa ne intrebi pe noi ce sa-ti doresti de ziua ta? Ce dumnezeu? De unde sa stim noi ce-ti trebuie tie? Daca ai de toate pentru ce mai vrei cadouri, numai ca sa consumi banii? La 12 ani ar trebui sa fii pe afara, cu copiii, nu cu tablete si telefoane.Doreste-ti ce-ti trebuie.Sau ti necesar sa ai un cadou, chiar daca nu-ti trebuie nimic de fapt?

| MyraGabrielle a răspuns:

Ziua mea e pe 5

| Petcovici_Cata_1986 a răspuns:

Pai da bicicleta costa 380-700
funda?

| TheExpert01 explică (pentru Petcovici_Cata_1986):

Cine an-are bicicleta am tableta si iphone si n-am bicicleta?

| oMuffi a răspuns:

Daca tot esti atat de "smecher" si ai cam toate cacaturilee, ce ar fi sa-ti doresti sanatate, ciudatule?! e.e

| Petcovici_Cata_1986 a răspuns:

Sau haine cum ar fi;
-pantaloni scurti
-tricou
-sapca
-si o pereche de slapi face vreo 300 si unpic de lei
funda?

| TheExpert01 explică (pentru Petcovici_Cata_1986):

Am zis fara haine + am dat funda disperatule!

| Denisee1 a răspuns:

La multi ani, nu zic nimic.dar ce ne intereseaza pe noi de ce iti doresti tu? daca ai zis ca ai de toate inseamna ca nu mai ai nevoie de nimic. daca tot ai detoate fa cinste la 2 - 3 colege pe strand sau la un suc.dar sincer mi se pare ca ai intrebat doar ca sa te lauzi.winkingvorba lu`CeaCuMasca.ar trebui sa te joci afara nu sa te etalezi cu telefoane.dar in fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, altii nu au un acoperis deasupra capului si tu insiri aici lucrurile de care "te plictisesti". Eu zic ca mai bine le ceri banii parintilor si ii donezi altora care au mai mare nevoie de ei. Ca tu, aparent, nu ai nevoie, din moment ce detii atatea gadgeturi. Poate te mai trezesti si iti dai seama ca mai exista si alte lucruri de valoare in lume, in afara de cele materiale.

| Gabilsson a răspuns:

Role

| Nucreeed a răspuns:

Eu de 10 ani nu am mai primit niciun cadou (am 18 ani) si tu ai ramas in pana de idei la 12 ani? hmm ciudata viata asta...

| AlinDark14 a răspuns:

Sanatate la toata familia si sa ai un viitor bun... daca as fi avut si eu ce ai tu la 12 ani asta as fi cerutwinking ai grija ce iti doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti doresti ca familia si prietenii tai sa nu aiba probleme, sa ai note bune la scoala sa nu patesti ceva grav! Asta sa iti doresti familia e mai importanta decat toate celelalte!

| Gibik a răspuns:

Salut! Casti Beats Audio.

| MyraGabrielle a răspuns:

Un foolcap... original...

| Simplyy a răspuns:

Ce zici de o papusa gonflabila? Daca vad ca ai de toate, asta e ce iti lipseste. Baftalaughing))

| DaVinci29 a răspuns:

Sincer... nu inteleg ce poti sa faci tu cu o tableta? justin bieber toata ziua si episoade noi din hannah montana? vai fata, sunt asa invidios. eu la 12 ani nu-mi faceam griji de genul asta.

| TheExpert01 explică (pentru DaVinci29):

Esti bou sau prost? 1 sunt baiat si 2 ii urasc pe hannah moontana si biberon aia is idolii tai nu ai mei :l

| DaVinci29 a răspuns (pentru TheExpert01):

Vai, greseala mea, ti-am confundat sexul... ce tragedie oh go on si serios? nu ai avut ce altceva de zis? de fapt, ai dreptate, ei doi au avut un rol foarte important in viata mea. mi-au aratat, pe langa multe altele, cat de tragica e boala prostiei pe care chiar ei o au + jumatate (sau mai mult?) din oamenii de pe Terra.