| R0CA19 a întrebat:

Voi ce faceti in casa cand va plictisiti? Nu vreau raspunsuri de genu : iesi afara sau mai stiu eu ce ca pe caldura asta nu ies.Cel mai consisten si util raspuns fundahappy.

9 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Ii dau in cap la Mutu'

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Poi cand ma plictisesc si e seara ori scriu sms-uri, ori ascult muzica, ma uit la tv sau dorm laughing Si daca e dimineata fac curat sau imi fac manichiura.

| AcelasiEu3 a răspuns:

Cauta prin sertare laughing, daca ai calculator stai la el, stai pe net pe telefon, joacate sah, table, carti, orice cu parinti/fratii, suna-ti prietenii, uitate la un film.winking bafta

| Patricia07 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc caut prin dulap haine pe care nu le mai folosesc si incerc sa le fac asa incat sa le pot purta, ori imi fac ornamente pentru camera.

| BiuL a răspuns:

Eu ma uit la seriale, stau pe mess si fb, imi fac unghiile, mai sun un prieten, ascult muzica, scriu pe blog, mai fac ordine.

| Mangustă a răspuns:

Uite sunt sincera: Cand ma plictisesc stau vreo juma de ora si ma vaiet ca ma plictisesc. Dupa faza asta de obicei dau drumul la muzica/tv sau orice altceva in romana si incep sa imi fac parul sau unghiile. Pe vreme dinasta foarte calda ma uit la filme si mananc gheata. Uneori ma mai apuca faptele bune si mai citesc, termin desene sau scriu pe blog.

| IszyKitty a răspuns:

Tot ce imi trece prin caplaughing)

| R0CA19 explică (pentru IszyKitty):

Si ce iti trece ma prin cap? rolling on the floor)

| IszyKitty a răspuns (pentru R0CA19):

Foarteeee Mooooolte laughing))))))