| XbogdyX a întrebat:

Voi credeti in fantome sau spirite malefice? Adica eu ieri am facut o poza la doi prieteni in casa si a aparut intre ei o fata gri e am aruncat telefonul si am fugit! Ce credeti exista?

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, eşti prea ironic, totul este o... intuiţie care te duce în stadiul de a crede în aşă ceva, NU există, doar nu crezi în asta, uneori mai sunt semne dar într-un final descoperi că totul a fost o neclaritate sau o glumă făcută de cineva.
O zi bună!

| XbogdyX explică (pentru Brâncuşi):

Da dar eu am facut poza

| Quinn a răspuns:

Asta înseamnă că creierul îţi joacă feste. sau că a fost o glumă proastă.
Calmează-te, nu există aşa ceva. :*

| Resurrection a răspuns:

Cred ca exista entitati sau poate ca se suprapun universurile, sau timpul.