| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum uitati ca sunteti tristi? Cum suportati magariile din jurul vostru?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt trist. Iar cu măgăriile din jurul meu deja m-am obişnuit şi am devenit " imun " la ele.

| lrls a răspuns:

Buna intrebare.Imi place sa discut cu cineva despre asta, simt ca ma eliberez.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cand simti ca sunt prea multe deodata, si exact cand esti nepregatit? Ce poti face?

| Vlad201296 a răspuns:

Ma gandesc la lucruri/persoane care ma fac fericit si imi trece supararea. Iar magariile din jurul nostru trebuie pur si simplu nebagate in seama. Imi vad de treaba mea si`i las si pe ceilalti sa`si vada de tb lor.

| Sheisshe a răspuns:

Depinde.dar in mare, doar trec peste:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Le ignori sau îţi schimbi mentalitatea/atitudinea şi le confrunţi. Dar cel mai bine, le ignori. laughing

| Alexbyss99 a răspuns:

Nu bag in seama magariile din jurul meu si vad ca prin acest mod uni isi dau seama de ce a facut (si dupa ce s-a intamplat incerc s ma iau cu altele ca sa uit si sa nu mai fiu trist dar daca a facut vreo magarie foarte urata nu mai vorvesc cu ei

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi nu uit că sunt tristă!
Măgăriile? Fac parte din decorul societății în care trăim!
Pa, pa.

| ImNobody a răspuns:

Sunt trista mereu.
Magariile inseamna viata.
Te vei intalni mereu cu ele.
Deoarece asa este viata. happy