| gabi11000 a întrebat:

Vreau sa ami deschid serv de mt 2 privat cu evolutii rata 800 de exp de yang 500 mape noi lvl maxim 150 etc. cine ma ajuta la hostat, toti bani de la donatii ai va lua el pentru a hosta serv plus pentru el in buzunar eu vreau doar pentru joc, cine vrea sa faca echipa sa zica, serv pvm-pvp.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi o muncă inutilă. Cu părere de rău, te sfătuiesc să renunți.

| gabi11000 explică:

Dc? te rog spune-mi.

| gabi11000 explică (pentru anonim_4396):

Dc?

| gabi11000 explică:

Si da am buget cat pentru 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru gabi11000):

Te înțeleg, îți dorești asta, dar gândește-te că după aceste 2 luni, ce vei face? Și poate nu vei avea nici playeri... Atunci când vei fi pe salariul tău te poți gândi la asta, acum nu.