| CristianCristian322 a întrebat:

Vreau sa deschid o comunitate de Gmod. Ce consta in comunitatea asta.Gmod(Garry"s Mod)este un joc interesant in care poti construi si sa faci experimente. din cada de baie poti face masina si tot asa.Serverele romanesti sunt rare asa ca mam decis sa deschid o comunitate de romani.ca peste tot unguri si chinezi si toate natiile.Cine ma ajuta sa extind comunitatea primeste drepturi de admin pe server! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

In sfarsit cineva care se gandeste sa deschida o cumunitate pentru un alt joc decat Counter Strike. Succes cu ea!

6 răspunsuri:
| virusz a răspuns:

Interesant joc.Ma jucam si eu mai demult.Nu stiu acum cat de mult a avansat dar cand ma jucam eu Addon-urile erau facute de comunitate, valve nu baga deloc jocul in seama si cred ca nici acum situatia nu sta altfel.Iti urez succes dar nu cred ca o sa mearga treaba.

| CristianCristian322 explică:

Multi cred ca nu o sa mearga.dar incerc.Gmod este foarte rar jucat in Romania asa ca de ce sa nu incerc sa strang acesti playeri care joaca cu toate nationalitile de oameni in loc sa joace cu romani cu care sa se inteleaga

| decesuntaici a răspuns:

Am deschis deja un forum http://gmodromania.forumgratuit.ro/

| decesuntaici a răspuns:

Scuze,".ro" nu ".com"

| Ryukulwf a răspuns:

Ok.mise pare ok.Dar daca deja ai deschis comunitatea lasa si tu un site. Poate faci un server role-play, Sandbox Sau cevahappy..Succes la comunitate. Poate lasi si tu un link.

| OfXs a răspuns (pentru CristianCristian322):

Imi zici si mie cand intru pe un server cum fac sa joc si eu si sa nu mai fiu spectator?