| veronica3513 a întrebat:

Vreau si eu un program de editat poze din care pot schimba peisajul din urma unui obiect. funda pentru cel mai bunbig grin

10 răspunsuri:
| Irina170 a răspuns:

Incearca http://pizap.com/ sper sa-ti placa

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Photoshop ar fi cel mai bun, dar poti folosi si Gimp. Photoshop este cu bani, dar il poti descarca trial, iar Gimp este gratuit.

| 404namenotfound a răspuns:

Photoshop. Decupezi obiectul, apoi il pui pe ce fundal doresti. Urmareste tutoriale daca nu stii sa il folosesti.

| mdzz96 a răspuns:

Te referi sa schimbi background'u, da se poate cu ajutorul Adobe PhotoShop. Vei putea schimba doar daca tai obiectul si il lipesti pe un background sau daca ai poza facuta intr-un studio si anume poza "facuta pe croma", atunci vei putea foarte usor sa adaugi un background. Succes la editat te sfatuiesc sa urmezi niste tutoriale pentru PS. FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| Piersii a răspuns:

Poti schimba peisajul cu aproape orice program. Nu trebuie sa instalezi nimic; ai deja edit paint big grin. Dai click pe punctele acelea din bara cu unelte, selecteaza obiectul/obiectele care vrei sa ramana, adauga o fotografie (peisajul) si muta obiectele unde vrei... Sper ca te-am ajutat! Succes!

| Hurrem a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva...dar este un program foarte frumos numit http://pixlr.com/ si intra la al doilea (efficient);) sper sa iti fie de ajutor.

| veronica3513 explică:

Da dati-mi si vreun site

| 404namenotfound a răspuns (pentru veronica3513):

Cauta pe google, programul se gaseste usor si gratuit.

| Jurj_Marina_1990 a răspuns:

Ai putea sa folosesti PhotoShop!