| anonim_4396 a întrebat:

Acest om a dat-o prost in viata, asa cum ni se poate intampla si noua http://www.tpu.ro/......nstructii/ Este intr-un moment al vietii in care toate merg pe dos. N-are serviciu, dar are familie de intretinut. A incercat mereu sa-si gaseasca de lucru dar sortii i-au fost impotriva. Daca sunt useri pe TPU care locuiesc in Arges, si pot sa-l indrume spre un loc de munca, ar fi extraordinar! Omul asta vrea doar sa poata munci, pentru a-si intretine familia.

4 răspunsuri:
| And4rr a răspuns:

AA si care e intrebarea aici propozitie?

| Rockart a răspuns (pentru And4rr):

Omul încearcă să ajute un alt user TPU. Ce nu ţi-e clar?

| And4rr a răspuns (pentru Rockart):

Tu intelegi ce spun? Care e intrebarea cum sa-l ajute sau ce?

| Rockart a răspuns (pentru And4rr):

E un mesaj:
*Daca sunt useri pe TPU care locuiesc in Arges, si pot sa-l indrume spre un loc de munca, ar fi extraordinar!*
Suntem Toţi pentru unu, iar acesta încearcă să-l ajute pe domnu' deci trecem cu vederea faptul că nu e niciun semn de întrebare.