| barosaneee a întrebat:

Am facut contract de fiberlink pe data de 2 adica miercuri saptamana trecuta au zis ca o sa vina o echipa in 2 zile le am sunat de 2 ori prima data au facut sesizare iar a doua oara au facut urgentare (le am sunat luni pentru a doua oara) credeti ca vine sapt asta? sau maine? ca chiar sunt blocat in casa ca le astept de mult sincer am si nervi acum

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca-i tot suni si nu-i lasi in pace ii enervezi mai mult si vor veni si mai tarziu! Stai calm si nu mai suna, vor veni cand vor ei nu la comanda nimanui!