| LisaJulie a întrebat:

Am impresia ca un utilizator mai vechi și-a făcut un cont numit Antilisa pentru a ma jigni! Cum pot vorbi cu admina despre asta? Am primit și felicitări cu jigniri!

8 răspunsuri:
| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Am trimis 3 mesaje dar raspunsurile tot nu s-au șters

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Cred ca e un user vechi care a intrat doar sa jignească! Mi-a trimis și doua felicitări cu înjurături și cuvinte obscene

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Pai e weekend
da i cu raport la raspunsuri

| Mindfulness a răspuns:

La câți nebuni sunt pe aici nu ar trebui sa te deranjeze acest lucru, și e de așteptat! Ignori nebunii și prostii și o să îți fie mai bine in viața.

| LisaJulie explică (pentru Mindfulness):

Mi-a trimis un mesaj de amenințare! Asta ma deranjează

| LisaJulie explică (pentru Mindfulness):

Am dat raport și au dat și alții, cred ca i-au fost șterse mesaje

| Mindfulness a răspuns (pentru LisaJulie):

Sunt trolli! Tu nu deranjezi pe nimeni pe aici așa că nu ar trebui sa te îngrijorezi. In viață reală când ești amenințată atunci sa îți faci griji. Poate unii cred că ești rosalia și de aia