| GabiD a întrebat:

Am o problema cu chat-ul TPU! Am salutat, am invitat la discutie dar nimeni! Erau useri online ca m-am uitat.E posibil sa nu imi vada postarile? Ca eu le-am vazut!
Funda.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde de tema aleasa! Sunt putini care intra la discutii acolo.Mai atratragatoe e messul sau discutile pe facebook.
Sau e posobil sa nu fi vazut.
Poti pune asa ceva la conversatii (aici pe site )

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este posibil să nu fie interesaţi (de discuţii cu tine).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa intru pe chat. daca ma inveti, iti raman dator, dar oricum nu intru. imi place mai mult aici...

| alexs99 a răspuns:

Cel mai probabil nu au fost interesati/nu le-au placut postarile tale sau poate nu aveau chef de vorba.
O zi buna.