| TiberiuFasole a întrebat:

Am observat prin mai multe intrebari ca e de la site:
La unele raspunsuri nu scrie " Ofera funda" si poza aia, sau cum era, cum le dau funda daca nu e acea poza? Pot?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
In momentul in care tu ai pus o intrebare pe site, astepti raspunsuri, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand crezi ca ai gasit raspunsul multumitor, poti declara castigator acel raspuns, dand click pe acea fundita
Mai multe informatii despre TPU, gasesti in acest link
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Daca in dreptul raspunsurilor nu iti apare fundita, poti sesiza aceasta prolema adminilor trimitand un mesaj prin functia Contact.
http://www.tpu.ro/contact
Fiecare scrie ce vrea, crezand ca, daca foloseste cuvantul "Ofer fundita" vor raspunde mai repede si mai multi.
Sarbatori Pascale cu bine alaturi de cei dragi:)

5 răspunsuri:
| Anonima0000000000 a răspuns (pentru caramela):

Hey carmelaa paste fericit

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

După câte cred eu, NU poţi acorda funda unui răspuns decât după ce primeşti ( şi dai click pe ) notificarea că "x" ţi-a răspuns la întrebare!
Probabil că, în cazul răspunsului pe care doreai să-l "premiezi", NU ai primit ( la acel moment ) notificarea...

Totuşi, NU sunt foarte sigur; eventual, să întrebi la "Contact" :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| TiberiuFasole explică (pentru bursuc001):

Adevarat a Inviat!
Am rezolvat, a fost fix asta, din pacate nu iti pot da funda, mi-a revenit la
normal si nu credeam ca asta e rezolvarea, dar lui caramela i-am dat funda fiindca crede-ma ca este aia. Oricum, scuze nu iti pot da funda.

caramela
| caramela a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Multumesc asemenea, si fi fericita de sarbatorile Pascale alaturi de cei dragihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Nu e nici o problemă, stai liniştit/ă happy
Oricum, am DESTULE funde şi nu am ce face cu elewinking

O zi frumoasă.